Voucher Azory – 35 EUR za test przed przylotem

with Brak komentarzy
Poleć innym:

Ostatnia aktualizacja: 2021-10-03. Autor: Milena

Azory wprowadziły Voucher Destino Seguro Açores


UWAGA! Voucher przestał obowiązywać wraz z końcem sierpnia 2021 r.


Czyli Voucher Bezpieczna Destynacja Azory. Jest to voucher turystyczny dla podróżujących z testem. Kto zrobi test przed przylotem na Azory, a nie po (sprawdź TUTAJ, o co chodzi), dostanie voucher na 35 EUR do wykorzystania na atrakcje turystyczne na Azorach.

Voucher działa od 26 maja 2021 r.

To read an English version of this article click HERE.

Jakie to atrakcje?

Restauracje, bary, aktywności turystyczne i wypoczynkowe, wynajem pojazdów i sprzętu oraz usługi biur podróży i operatorów turystycznych.

Skąd pomysł na voucher?

W czasach pandemii szczególnie ważne jest nasze wspólne bezpieczeństwo. Azory to obecnie jedno z najbezpieczniejszych miejsc w Europie. To wszystko dzięki wspólnemu wysiłkowi rządu azorskiego i mieszkańców Azorów. I szacunkowi turystów, którzy przestrzegają obowiązujących tu reguł.

Żeby nadal i mieszkańcy, i turyści mogli czuć się tu bezpiecznie, Azory wprowadziły voucher turystyczny promujący osoby, które wykonają test na obecność SARS-CoV-2 przed podróżą.

Warunki skorzystania z vouchera:

  1. Z vouchera mogą skorzystać wszystkie osoby podróżujące na Azory, które nie są rezydentami Azorów.
  2. Osoby te muszą wykonać test na obecność SARS-CoV-2 max 72h przed lotem na Azory i wypełnić formularz My Safe Azores. W tym formularzu trzeba podać swoje dane, załączyć negatywny wynik testu i zgodzić się na wykorzystanie swoich danych do skorzystania z vouchera.
  3. Po przylocie na Azory przedstawiciele opieki zdrowotnej sprawdzają poprawność formularza i ewentualną pozostałą dokumentację.
  4. Jeśli wszystko jest poprawne, voucher Destino Seguro Açores o wysokości 35 EUR jest wysyłany na maila. Voucher składa się z kodu QR i z kodu alfanumerycznego. Jest na nim również zawarta data ważności (20 dni).
  5. Vouchera używa się w trakcie dokonywania płatności. Należy okazać kod. Zniżka jest naliczana w momencie płacenia na dobra lub usługi. Lista miejsc, w których można wykorzystać ten voucher, dostępna jest TUTAJ.
  6. Voucher może być użyty tylko podczas jednej transakcji. Jeżeli cena jest niższa niż wartość vouchera, i tak jest używany cały voucher, nie ma wydawanej reszty.
  7. Przyjemnej podróży!

Przyjemnej podróży!


restrykcje, Azory, Serra do Cume, miradouro, view point, punkt widokowy, Azores, restrictions
Fot. Kate Negacz

Masz już plan, które wyspy na Azorach odwiedzisz? Ten artykuł pomoże Ci poznać każdą z nich. Każda jest wyjątkowa, a Ty możesz wybrać tę, na myśl o której najszybciej zabije Ci serce! Przeczytaj artykuł „Azory – jakie wyspy wybrać”.

A jeśli marzy Ci się podróż na Azory szyta na miarę, napisz do mnie, chętnie Ci taką przygotuję!


Artykuł przygotowany na podstawie danych dostępnych na oficjalnej stronie Voucher Destino Seguro Açores. Dostęp 19.05.2021, ok. 18:30, i 23.05.2021, godz. 9:30.

Poleć innym: