Nazywam się Milena Dąbrowska i lubię żyć.

Lubię rozmawiać z ludźmi, lubię podróżować, lubię śpiewać i tańczyć, lubię chodzić na piesze wycieczki, lubię się wspinać, biegać i jeździć na rowerze, lubię grać w teatrze i chodzić do teatru, i na dobre koncerty, lubię słuchać szumu fal, lubię czytać i pisać, lubię pić wino, jeść czekoladę i leżeć na trawie, gapiąc się w chmury. Lubię doświadczać życia.

Kierowana tą olbrzymią chęcią doświadczania życia, wywróciłam swoje życie do góry nogami.

Na początku 2017 roku spakowałam się i poleciałam na środek Atlantyku, na małą portugalską wyspę o wdzięcznej nazwie Terceira.

Co tu odkryłam? Życie! Życie, przed którym nigdzie nie można uciec, trzeba więc je przyjąć takim, jakie jest. I nauczyć się cieszyć każdym dniem. Nie zawsze mi to wychodzi, w końcu mentalność mam polską, nie portugalską, ale staram się dopasować tutejsze podejście do własnego światopoglądu. Uczę się czegoś nowego o sobie i o świecie każdego dnia. Tym razem – świadomie.

Co u mnie znajdziesz?

Trochę o samej wyspie, trochę o moim życiu tutaj, trochę pytań i wniosków z obserwacji rzeczywistości i trochę wytworów mojej wyobraźni. Usiądź wygodnie i zapnij pas – podróż przez życie właśnie się zaczyna!


 

Spotkajmy się również w mediach społecznościowych!


Newsletter

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżącoZapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach ze strony milenadabrowska.com. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.